השכרה של דירות

חוזה שכירות לדירה הוא אחד מהחוזים החשובים ביותר שנחתמים במהלך החיים. מחד, שוק הנדל"ן בישראל מביא אנשים רבים לשכור דירות משום שאינם יכולים להרשות לעצמם לרכוש נכס. מאידך, אנשים אחרים רוכשים נכסים כהשקעה ומשכירים אותם לכל המרבה במחיר. פעמים רבות, התהליך של מציאת דירה להשכרה, ולחלופין מציאת שוכרים אמינים, הוא ארוך ומתיש. לכן, כאשר כבר מוצאים את ההתאמה הנכונה "ומתבשלת" עסקה מוצלחת, כדאי מאוד להיעזר בשירותו של עורך דין שיוודא כי האינטרסים שלכם כשוכרים או כמשכירים נשמרים במלואם וכי החוזה הוגן גם כלפי הצד השני.

להשכיר דירה ללא עורך דין נדל"ן – טעות?

חוזה שכירות דירה צריך לקחת בחשבון את שני הצדדים בעסקה. החוזה צריך לפרט את חובות השוכר והמשכיר כמו גם את זכויותיהם. חשוב לזכור כי חוזה שכירות מתבצע בין אנשים שעד לאותו מעמד היו לרוב זרים זה לזה. גם אם לא, יש לעגן משפטית את היחסים החדשים ואף להבהיר בחוזה באילו מקרים מי מהצדדים יכול לבוא בטענות ואף לתבוע את הצד השני. הסיכון בחתימה על חוזה שכירות דירה ללא ליווי של עורך דין נדל"ן הוא שהחוזה עלול לכלול סעיפים שאינם מיטיבים עם השוכר ו/או המשכיר ובמקרים מסוימים אף פוגעים בזכויותיהם. במקרים כאלו, אם מתעוררת אי שביעות רצון הנגררת לתביעה, בית המשפט עשוי לקבוע כי החוזה הלוקה מחייב ויפסוק לפיו. מעורבות של עורך דין נדל"ן בתהליך תמנע מצבים כאלו מראש, שכן הוא יבטיח כי כל הסעיפים בחוזה תקינים.

משכירים או שוכרים דירה ברחובות? עורך דין נדל"ן ברחובות ילווה אתכם

כשאתם עומדים בפני חתימה על חוזה שכירות דירה או אפילו אם אתם בתחילת התהליך וזקוקים לניסוח של הסכם כזה, חשוב לבחור עורך דין מהאזור. עו"ד כזה "חי את השטח" ובקיא בנדל"ן באזור בו מתבצעת העסקה. למשל, אם אתם עומדים לחתום חוזה ברחובות, מצאו עורך דין נדל"ן שילווה אתכם. עורך דין נדל"ן מעורה בדין וגם בפרטי עסקאות הנדל"ן שהתבצעו באזור. הוא מכיר את המצבים השונים בהם עומדים שוכרים ומשכירים ברחובות ולכן יוכל לנסח חוזה מדויק, העומד גם בסטנדרטים המשפטיים המקובלים וגם אינו מנותק מהמתרחש ברחובות עצמה.

ליאנה קייקוב – עורכת דין נדל"ן ברחובות

אין ספק כי אם אתם מחפשים עורך דין נדל"ן באזור רחובות לצורך ביצוע עסקה של השכרת דירה באזור, אליהו קייקוב – משרד עורכי דין וגישור הוא המקום הנכון לפנות אליו. עו"ד ליאנה קייקוב היא עורכת דין נדל"ן בעלת ניסיון רב בעסקאות שכירות דירה ועסקאות נדל"ן מכל התחומים. היחס החם והאדיב לכל לקוח מצטרף לרמת המקצועיות הגבוהה הבאה לידי ביטוי בכל תיק וכך אתם זוכים לליווי צמוד וגב חזק מאחוריכם, בין אם אתם משכירים נכס ובין אם אתם שוכרים אותו.