אודות המשרד

עו"ד אליהו קייקוב ועו"ד ליאנה קייקוב עובדים במשרד

משרד עו"ד אליהו קייקוב

במשרדנו שתי מחלקות עיקריות המנוהלות על-ידי עורכי הדין אליהו וליאנה קייקוב.

‏‎עו״ד אליהו קייקוב עומד בראש מחלקת נזיקין וביטוח במשרד. במסגרת מחלקה זו מטופלים תיקים בתחומי נזקי גוף (לרבות תאונות דרכים, תאונות עבודה מוצרים פגומים); נזקי רכוש (לרבות נזקי שריפה, הצפה, ליקויי בניה ותאונות "פח"); תביעות ביטוח (לרבות ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, ביטוח נכות, תאונות אישיות, תלמידים, ביטוח בריאות, מחלות קשות, סיעוד, משכנתאות וביטוחי רכוש); תביעות הביטוח הלאומי (נפגעי עבודה, נכות כללית, שירותים מיוחדים, סיעוד ניידות וכד׳); דיני עבודה.

עו״ד ליאנה קייקוב עומדת בראש המחלקה המסחרית במשרד. במסגרת מחלקה זו מטופלים תיקים בתחום הנדל״ן (רכישה, מכירה ושכירות), חוזים, ייפוי כוח מתמשך, צוואות וירושות.

‏‎משרדנו שואף ללוות כל לקוח מראשית התהליך ועד למיצוי ההליכים המשפטיים וזאת על מנת לשמור על מלוא זכויותיו במהלך הדרך הארוכה, אותה  עובר הלקוח יחד איתנו.

משרד עו

‏‎כאן המקום להדגיש, כי משרדנו עובד בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח שכן האני מאמין של המשרד הוא, כי מעורבות ושיתוף הלקוח בניהול ההליך המשפטי ובנוסף לכך בקרה ופיקוח של עורכי הדין והלקוח מהווים בסיס להצלחה בהליך המשפטי.

‏‎עולם המשפט שלנו הפך עם השנים לעולם מורכב ומסובך עד כי חשוב שעו"ד יתמחה בענפי משפט מסוימים על מנת שיוכל לייצג לקוח באופן אופטימאלי. לכן חשוב לנו להדגיש, כי משרדנו מתמחה בתחומים הספציפיים בהם עוסק אתר זה ואינו עוסק בתחום משפטי אחר. באופן הזה כל לקוח יכול להיות אמון ובטוח, כי עניינו נמצא בידיים בטוחות ומקצועיות ביותר.

בנוסף, עורכי הדין אליהו וליאנה קייקוב מוסמכים כמגשרים ומקיימים ישיבות גישור במשרד (גישור בשניים) מתוך מגמה ליישב סכסוכים באופן יעיל, מהיר וחסכוני.

המקרה האישי שלך מרתק אותנו ומניע אותנו להילחם למענך. הידע והניסיון שלנו סוללים עבורך את הדרך לניצחון.

צוות המשרד

אליהו קייקוב, עו"ד ומגשר

נזיקין וביטוח

עו"ד אליהו קייקוב החל את דרכו בתחום דיני הנזיקין והביטוח כבר משנת 2002. ייצג בתחילת דרכו את חברות הביטוח ובשנת 2007 עבר לייצג לקוחות פרטיים בתחום הנזיקין והביטוח וכן בתחום הביטוח הלאומי ודיני עבודה. הייצוג כולל הופעות בוועדות רפואיות, בבתי המשפט האזרחיים ובתי הדין לעבודה, בכל הערכאות, עד למיצוי זכויותיו של הלקוח. בנוסף, עו"ד אליהו קייקוב מוסמך כמגשר ועוסק בכך בתחומי התמחותו.
08-6326083; 054-6922505
office@kaikov.co.il

עו"ד ליאנה קייקוב

ליאנה קייקוב, עו"ד ומגשרת

מסחרי

עו"ד ליאנה קייקוב מייצגת לקוחות פרטיים בתחום המסחרי, ובפרט בעסקאות נדל"ן (קניה, מכירה והשכרה), ייפוי כוח מתמשך, ירושות וצוואות. כמו כן, עו"ד ליאנה קייקוב היא מגשרת מוסמכת (לרבות בדיני משפחה) ועוסקת בכך בתחומי משפט מגוונים.
054-8092577
lianakailaw@gmail.com

מילנה בוקר

מנהלת משרד

מילנה בוקר, מנהלת חשבונות בהשכלתה ומנהלת משאבי אנוש בהכשרתה. החל משנת 2014 משמשת כמנהלת משרד עו"ד אליהו קייקוב ומרכזת את כל האדמיניסטרציה והניהול השוטף של המשרד.
08-6326083; 054-6922505
office@kaikov.co.il